حقوق مصرف‌کننده (پادکست)

حقوق مصرف‌کننده (پادکست)

کتاب صوتی

رایگان
نسخه نمونه دانلود از اپلیکیشن
0
2 هزار

همه ما از همون اول صبح که از خونه می‌زنیم بیرون، مصرف‌کننده یه سری از کالاها و خدمات هستیم. کرایه ماشین، خرید ناهار، خرید لباس، دارو، لوازم بهداشتی، لوازم خونه و هزاران هزار خرید ریز و درشت دیگه. همیشه هم این طور نیست که از خریدهامون راضی باشیم. اینجاست که حقوق و قانون، به حمایت از کسایی میاد که خریدار و مصرف‌کننده کالاها و خدمات هستند. ما توی اپیزود هشتم پادکست دفیله درباره همین حمایت‌های قانونی از مصرف‌کننده حرف می‌زنیم.

شاید، اکثر ماها رشته حقوق‌رو، یه رشته خشک و خیلی سختی می‌دونیم که پر از کلمه‌های عجیب و غریبه که نمی‌شه درست درک‌شون کرد. البته که هر رشته‌ای اصطلاحات ‌خاصِ خودشو داره؛ مثلاً پزشکا یا مهندسا، واژه‌های مخصوصی برای خودشون دارن! خب، حقوق هم یه رشته‌ی تخصصیه، مثل بقیه‌ی رشته‌ها.

حالا با وجود اینا، آیا میشه حقوق‌رو به زبان ساده توضیح داد تا همه باهاش ارتباط برقرار کنن؟ ‎راستش این کاریه که پادکست دِفیله می‌خواد انجام بده: روایت موضوع‌های حقوقی به زبان ساده! تا تهش بدونیم حقوق اون‌قدرا هم که فکر می‌کنیم یه رشته‌ی اخمو‌ و عصاقورت‌داده نیست. پس با ما همراه باشید، چون توی هر قسمت پادکست دِفیله، یه موضوع حقوقی‌ به زبان ساده و با نگاهی به قانون روایت می‌شه.

حقوق مصرف‌کننده

از میان کتاب ها مشاهده همه